Meghívó a Házszentelésre

Szeretettel hívlak benneteket szeptember 28-án hétfőn 17:30 ra (aki munka/suli után jön, azt természetesen később) a Mandák Házba (Karácsony S 31.)

Örömmel tudatjuk, hogy megépült két lépcsőhá, egy gyülekezeti terem, megújult a templombelső, kibővölt a lelkészlakás. Szeretnénk megünnepelni, a Józsefvárosi Gyülekezet Mandák Házának fejlődését.

A gyerekeknek lesz trambulin, aszfaltrajz, kismotorok, játékok.

A gyülekezeti házszentelő est menete:

17:30 – köszöntő- Bolba Márta – Rejtő Gábor zenél
17:45 – bemutatkoznak az “élő kövek” a gyülekezeti házban működő közösségek
18:15 – Házszentelés – áldás és igehirdetés Gáncs Péter
18:40 – Köszönetnyilvánítás a gyülekezet munkatársainak.
18:50 – vacsora – háttérzene, bemutatkoznak a kolis tehetségek.
19:30 – búcsú

Köszönetet mondunk gyülekezetünk munkatársainak Aranyi Attilának és Ágoston Katalinnak, hogy vezették az építkezéseinket. Köszönettel tartozunk a Bajor Egyháznak, hogy böjti gyűjtésével segítette a lépcsőházak megépülését, Déli Egyházkerületünknek és Pesti Egyházmegyénknek is köszönjük az anyagi és lelki támogatást.

Köszönjük Gáncs Péter püspök úrnak, hogy az igehirdetés szolgálatát vállalta és megáldja épületünket, hogy ez a Ház otthont adhasson értékes kapcsolatoknak, felemelő beszélgetéseknek, a tanuláshoz és pihenéshez jó hátteret biztosíthasson.

Szeretettel hívunk és várunk minden kedves barátunkat!
Kérünk továbbítsátok a lehetséges érdeklődőknek.
Szeretettel
Márti

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.