Tavasz a gyülekezetben

Mióta megjött a jó idő, egyre több időt töltünk a gyülekezet Karácsony Sándor utcai bázisának csodálatos kertjében, amiről Kovács Márta gyülekezeti munkatárs az Evangélikus Élet gyülekezetünkről szóló riportjában így nyilatkozott: „Csoda, hogy Budapest belső területén itt ez a földszintes ház, amelynek van egy hatalmas udvara, az udvaron rigók csicseregnek, terem a fügefa, nyílnak a virágok.”

Bár a fügefa még nem terem, a kert előnyeit már élvezhetjük, lehet a napfényes padokon beszélgetni, kisgyerekek pedig birtokba vették a trambulint, a homokozót és a kismotorokat.

Lassan a pénteki vacsoráink is kiköltöznek majd a kertbe, húsvétvasárnapi gyermekprogramunkon pedig csokibárányokat fogunk elrejteni ezen a remek terepen.

Állandó programjainkra is mindenkit szeretettel vár a kert és a közösség!

A húsvéti gyermekprogramról részletesebben itt: Nem vagyunk elveszett bárányok