Alkalmaink

Rendszeres alkalmaink

Szeretettel várunk mindenkit evangélikus gyülekezetünkbe! Megnyitottuk az új évadot :) Újra indulnak heti alkalmaink. Viktor Liszkaval együtt látjuk el a gyülekezettel kapcsolatos lelkészi feladatokat.
Vasárnap – 9 imaóra, 10 istentisztelet – párhuzamos gyerekfoglalkozással
Hétfő – 10 női kézművesség, 12 főzőklub
Kedd – 18 önismereti csoport, 18 kerületi közéleti csoport
Szerda – 9.30 Bibliaóra, 10 baba-mama, 18.30 ütőhangszeres örömzene, 20 kolis áhítat
Csütörtök – 18 bibliaóra
Péntek – 18 közös vacsi
Lehet jelentkezni egyéni lelkigondozói beszélgetésre is. Keressetek bátran keresztelő/esküvő/temetés ügyében is.

A Gyülekezet istentiszteleti rendje a következő:

• Minden vasárnap és ünnepnap:

– reggel 10.00 órától a Karácsony Sándor utca 31. szám alatti templomban úrvacsorás istentiszteletet tartunk.

– Azokon az ünnepeken, amelyek munkanapra esnek (pl. nagycsütörtök, mennybemenetel, vízkereszt), 18.00 órától tartunk istentiszteletet a Karácsony Sándor utcai templomban.

Bibliaóráink felnőtteknek

Szerdán 9:30-tól szeretettel várjuk azokat, akiket felnőttként foglalkoztat az Istenkérdés. Ezt a bibliaórát Kovács Márta vezeti.
Az alkalomhoz folyamatosan lehet csatlakozni.
Szerdán  10-12 ig a kisgyermekes anyákat várjuk közösségünkbe. Ezt az alkalmat Bolba Márta és Gáncs-Kiss Tünde vezeti.

Csütörtökön 18 órától  Istent kereső felnőtteket várunk. A gyülekezetet keresőket és a már “régi motoros” gyülekezeti tagjaink Bibliaóráját Liszka Viktor vezeti.
Pénteken 18 órától a vacsoraasztal mellett beszélgethetünk hitünkről és életünkről oldott hangulatban. A főzést koordinálja: Kovács Márta, a lelki táplálékról Liszka Viktor gondoskodik.

Egyéni beszélgetésre is lehet jelentkezni telefonos/emailes egyeztetés alapján.

Egyéb hitéleti szolgálataink:

• Napfény Otthonban péntek délután bibliaórát tart Kovács Márta 15.00 órától az Illés utca 38 alatt.
  • Diákszállásunk lakóinak szerdánként 20 órától áhítattal szolgál Liszka Viktor