Külföldi delegációk a Mandákban

Május második felében két különleges külföldi delegációt látunk vendégül a Mandák-házban, amelyekkel a Magyarországi Evangélikus Egyház Ökomenikus és Külügyi Osztályának köszönhetően lesz szerencsénk találkozni.

Május 16-án hétfőn az Amerikai Evangélikus Egyház (ELCA) képviseletében Rachel Eskesen, Marie Anne Sliwinski és Emily Sollie, az Ökumenikus és Külügyi osztály részéről pedig Cselovszkyné Tarr Klára látogatnak el hozzánk, hogy részletesebben is megismerhessék tevékenységeinket. Rachel az Amerikai Evangélikus Egyház európai igazgatója.

Május 26-án Heinrich Bedford-Strohm püspököt várjuk, aki rövid látogatást tesz Budapesten és a tervek szerint a Mandák-házba is eljön, hogy személyesen nézhesse meg munkánkat.

Heinrich Bedford-Strohm

Szeretettel és izgalommal várjuk külföldi vendégeinket.

(Nyitókép: Román Péter)