Konfirmációra készülő, rendhagyó beszélgetés

Amint arról már korábban is beszámoltunk, mióta kitavaszodott, legtöbb gyülekezeti programunk a Mandák ház kertjébe költözött. Amikor csak lehet, itt tartjuk a péntek esti vacsorákat:

A szerda esti kollégiumi áhítatokat:

Legutóbb pedig rendhagyó módon közös alkalmat tartottak a pünkösdi konfirmációra készülő felnőttek és a csütörtök esti bibliakörösök:

Utóbbi alkalom azért volt érdekes, mert a pünkösdkor konfirmáló, az evangélikus egyház tanításaival ismerkedő felnőttek és a Bibliaórára rendszeresen, régóta járó gyülekezeti tagok Liszka Viktor lelkész vezetésével beszélgettek a konfirmáció jelentéséről és jelentőségéről, és arról, hogy mit jelent evangélikusnak lenni.

Fotók: Román Péter