Júniusi istentiszteleti rend a Szentkirályi utcában

A Józsefvárosi Evangélikus Gyülekezet vasárnap délutáni istentiszteleti alkalma júniusban is várja mindazokat, akik éhezik és szomjazzák a közösséget és az Istennel való találkozást.

Igehirdetők ebben a hónapban:

Június 2.: Rihay Szabolcs
Június 9.: Rihay Szabolcs
Június 16.: Lénárt Viktor
Június 23.: Joób Máté
Június 30.: Benkő Vilmos

Ezt az alkalmat ajánljuk mindazoknak, akik vágynak Isten szeretetére, közelségére. Isten szava megszólít. A kenyérben és a borban Jézussal és egymással lehet közösségünk. Lelkészeinknek jó a humora, vág az esze és helyén van a szíve. Az istentiszteleti imádságban egymás hite által erősödünk. Jó ezzel a feltöltéssel kezdeni a hetet.

Helyszín: A templom a Szentkirályi u.51. felöl közelíthető meg (Üllői út- Szentkirályi utca saroképület – 5 percre a Kálvin tértől), gyere be az épületbe, és ott már megtalálsz minket.

Bővebben ezekről az alkalmakról itt olvashatsz.