Nyári istentiszteleti rend a Szentkirályi utcában

A Józsefvárosi Evangélikus Gyülekezet vasárnap délutáni istentiszteleti alkalma várja mindazokat, akik éhezik és szomjazzák a közösséget és az Istennel való találkozást.

Igehirdetők ebben a hónapban:

Július 14. Benkő Vilmos
Július 21. Joób Máté
Július 28. Benkő Vilmos
Augusztus 04. Benkő Vilmos
Augusztus 11. Lénárt Viktor
Augusztus 18. Joób Máté
Augusztus 25. Benkő Vilmos
Szeptember 01. Rihay Szabolcs

Ezt az alkalmat ajánljuk mindazoknak, akik vágynak Isten szeretetére, közelségére. Isten szava megszólít. A kenyérben és a borban Jézussal és egymással lehet közösségünk. Lelkészeinknek jó a humora, vág az esze és helyén van a szíve. Az istentiszteleti imádságban egymás hite által erősödünk. Jó ezzel a feltöltéssel kezdeni a hetet.

Helyszín: A templom a Szentkirályi u.51. felöl közelíthető meg (Üllői út- Szentkirályi utca saroképület – 5 percre a Kálvin tértől), gyere be az épületbe, és ott már megtalálsz minket.

Bővebben ezekről az alkalmakról itt olvashatsz.