2019-ben is várunk titeket!

FIGYELEM! AZ IDEI ÉVRE A JELENTKEZÉS LEZÁRULT! EZZEL KAPCSOLATBAN KÉRJÜK NE ÍRJATOK NEKÜNK ÜZENETEKET.

Mint minden évben, idén is várjuk jelentkezéseteket a Mandák ház diákotthonába. A 37 férőhelyes, családias kollégiumba 18-25 éves nappali tagozatos főiskolás/egyetemi hallgatók elhelyezését tesszük lehetővé. A Budapest-Józsefvárosi Evangélikus Gyülekezet szeretettel hirdeti az előttünk álló tanévben rendelkezésre álló kollégiumi helyeket. Főleg evangélikus fiatalokat várunk, de a más felekezeti hovatartozás természetesen nem kizáró ok. Jelenleg kb. 6 főnek tudunk helyet biztosítani. Vidám kollégiumi közösségünk tagjává válásához felvételi folyamatot kapcsolunk.

A jelentkezés menete:

A 2019/2020. tanév felvételi követelményei:

Diákotthonunkba nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat várunk, akik a 18-25 éves korosztályba tartoznak.

Kérünk egy motivációs levéllel egybeszőtt, fényképes, NEM amerikai típusú önéletrajzot (tehát olyat, amiben inkább ír magáról a jelentkező, nem csak adatokat közöl) PDF formátumban. Ebben kérjük közölni a jelentkező elérhetőségeit (e-mail, mobiltelefon). Kérjük olyan adatok megadását, amin a jelentkező valóban elérhető!

A jelentkezéshez szükséges továbbá egy lelkészi/lelkipásztori/plébánosi ajánlás. Ennek szkennelt változatát emailben kell elküldeni.

Ezen kívül kérünk minden jelentkezőt, hogy töltsék ki a következő linken található személyiségtesztet: https://www.16personalities.com/hu

A teszt eredményét szintén emailben várjuk. (Örömmel fogadjuk, ha a részletesebb, százalékos eredményeket egy screenshot formájában megosztjátok velünk.)

A leadási határidő augusztus 4. éjfél! Kérjük, hogy az e-mail tárgyába pontosan a Felvételi_2019/2020 szöveget írjátok. Ezen feltételek teszik ki a felvételi első fordulóját, melynek eredményéről legkésőbb augusztus 5. éjfélig mindenkit értesítünk emailben. Aki sikeresen teljesítette az első kört, jöhet a második fordulóra, mely egy szóbeli elbeszélgetés lesz.

Fontos, hogy a jelentkezéseket egy levélben várjuk (motivációs levél, ajánlás, teszt egy levélben, nem pedig külön-külön üzenetekben kell, hogy legyen!) a következő címen: mandak.haz@gmail.com

A felvételi beszélgetés augusztus 10-én, délelőtt 10 órakor kezdődik a Karácsony Sándor u. 31.-33.-ban. Az eredményről mindenkit tájékoztatunk még aznap.

Felhívjuk a kedves jelentkezők figyelmét, hogy a diákotthon személyes megtekintése előre egyeztetett időpontban lehetséges. Bővebb információért böngészd a honlap Diákotthon oldalát, vagy írj nekünk a fent említett e-mail címre.